O Konferencji

bni-global-convention-sing

Ponad 3000
Dyrektorów
i Członków
BNI z całego
świata

To już tradycja, że co roku Dyrektorzy i Członkowie BNI z całego świata biorą udział w Międzynarodowej Konferencji BNI. Jest to największe na świecie wydarzenie o rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, dedykowane przedsiębiorcom należącym do organizacji.

Ta globalna konferencja, wypełniona wykładami szkoleniowymi na najwyższym światowym poziomie oraz licznymi sesjami networkingowymi pozwala uczyć się od ekspertów biznesu, poznać przedsiębiorców z całego świata i zdobyć praktyczną wiedzę o rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, którą można zastosować w swojej firmie. W tym roku to niezwykłe wydarzenie, pod hasłem Dream Big, odbędzie się po raz pierwszy w Europie, a jego gospodarzem będzie Polska.

Members event

Wydarzenia dedykowane Członkom BNI to szereg inspirujących i motywujących wykładów oraz szkoleń prowadzonych przez światowych liderów biznesu. To niepowtarzalna okazja do pozyskania wartościowej wiedzy, wymiany kontaktów na arenie międzynarodowej i szansa na zbudowanie relacji z tysiącami przedsiębiorców z różnych krajów.

Directors event

Wykłady, szkolenia i warsztaty dedykowane Dyrektorom BNI obfitują w praktyczną wiedzę niezbędną do rozwijania grup i regionów. Dyrektorzy, biorąc udział w intensywnych szkoleniach i wykładach, mają okazję poznać liderów BNI z całego świata, wymienić się pomysłami i najlepszymi praktykami dotyczącymi rozwoju i zarządzania grupami oraz regionami BNI.

Awards Gala Dinner

Uroczysta gala to zwieńczenie Międzynarodowej Konferencji. Po szeregu wykładów i szkoleń przychodzi czas na podsumowania, docenienie najbardziej zaangażowanych osób w działalność w BNI. Gala stanowi doskonałą okazję do wyróżnienia Dyrektorów BNI za ich wkład w rozwój organizacji.

BNI to największa organizacja zrzeszająca przedsiębiorców na świecie. Działa w ponad 70 krajach i zrzesza ponad 250 tys przedsiębiorców w ponad 9000 grupach

Misją BNI jest pomoc właścicielom firm w rozwoju biznesu przez ustrukturyzowany i profesjonalny program marketingu rekomendacji, który pozwala im rozwijać długoterminowe i znaczące relacje biznesowe.

Licząca ponad 250 000 członków w 9 000 grupach, BNI jest wiodącą organizacją biznesową na świecie. Tylko w 2018 roku, Członkowie BNI wygenerowali 14,2 mld dodatkowych zleceń z rekomendacji dla swoich firm.

Dzięki cotygodniowym spotkaniom grup oraz materiałom edukacyjnym, BNI pomaga budować trwałe relacje i silne sieci kontaktów biznesowych.

KUP BILET